SYSTEM AUTOMATYCZNEGO PODAWANIA ŚCIERNIWA typ ADS 1300

Polskie, innowacyjne i opatentowane, wyposażone w zbiornik zasypowy o objętości 1300 kg, urządzenie do automatycznego dostarczania ścierniwa do obrabiarek tnących wysokociśnieniową strugą wodno-ścierną. W podajniku zastosowano pneumatyczny zawór zasypowy umożliwiający niezależne i szczelne zamykanie zbiornika ciśnieniowego z wykorzystaniem niewielkiej ilości sprężonego powietrza.
Urządzenie wyposażono w instalację pneumatyczną umożliwiającą płynną regulację wspomagania transportu ziaren ściernych do obrabiarki. Umożliwia to skuteczne podawanie ścierniwa do centrum obróbkowego zlokalizowanego w znacznej odległości od podajnika, lub do kilku maszyn jednocześnie.

Czytaj więcej...

SYSTEM AUTOMATYCZNEGO USUWANIA ZUŻYTEGO ŚCIERNIWA typ ARS 1000

Polskie, innowacyjne i opatentowane urządzenie do automatycznego i wysokowydajnego (do 1T/h) usuwania zużytego ścierniwa ze zbiornika każdej obrabiarki AWJ, służącej do cięcia z wykorzystaniem wysokociśnieniowej strugi wodno-ściernej. Odseparowane zużyte ścierniwo przetłaczane jest do wymiennego pojemnika (BigBag) zlokalizowanego w koszu urządzenia ARS 1000.

 

Czytaj więcej...

URZĄDZENIE CZYSZCZĄCE typ SandBOT 100

Polskie, innowacyjne i opatentowane urządzenie przeznaczone do bezpyłowego czyszczenia z wykorzystaniem strumienia powietrzno-wodno-ściernego oraz spłukiwania (mycia) strumieniem powietrzno-wodnym. Szerokie spektrum stosowania urządzeń SandBOT czyni je najbardziej uniwersalnymi i wydajnymi urządzeniami na rynku. Zaprojektowane od podstaw, z dbałością o każdy szczegół, z wykorzystaniem markowych komponentów, pozwoliło uzyskać najlepszy stosunek jakości do ceny naszego urządzenia w porównaniu do konkurencyjnych aplikacji przeznaczonych do obróbki powierzchni.

Czytaj więcej...

SYSTEM AUTOMATYCZNEGO PODAWANIA ŚCIERNIWA typ VIPER 300

Polskie, innowacyjne i opatentowane oraz wyposażone w zbiornik zasypowy o objętości 300 kg urządzenie do automatycznego dostarczania ścierniwa do obrabiarek tnących wysokociśnieniową strugą wodno-ścierną. W podajniku zastosowano pneumatyczny zawór zasypowy umożliwiający niezależne i szczelne zamykanie zbiornika ciśnieniowego z wykorzystaniem niewielkiej ilości sprężonego powietrza.
Urządzenie wyposażono w instalację pneumatyczną umożliwiającą płynną regulację wspomagania transportu ziaren ściernych do obrabiarki, co umożliwia skuteczne podawanie ścierniwa do centrum obróbkowego zlokalizowanego w znacznej odległości od podajnika.

Czytaj więcej...